M2T22SA5A30
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V
Φύλλα δεδομένων: M2T22SA5A30.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του M2T22SA5A30
Αριθμός εξαρτήματος M2T22SA5A30 Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4601 pcs Φύλλο δεδομένων M2T22SA5A30.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Στυλ λήξης PC Pin Λειτουργία διακόπτη On-On
Σειρά M2 Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις -
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός τύπο, το χρώμα -
Φωτισμός Non-Illuminated Χαρακτηριστικά Process Sealed
ηλεκτρική ζωή 25,000 Cycles Λεπτομερής περιγραφή Toggle Switch DPDT Through Hole, Right Angle
τρέχουσα Αξιολόγηση 6A (AC), 4A (DC) Κύκλωμα DPDT
σινεμπλόκ Θέματος Unthreaded ενεργοποιητής Τύπος Standard Round
ενεργοποιητή Υλικό Brass, Chrome Plated ενεργοποιητή Μήκος 12.70mm