M2T18TXW30-DA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROCKER SPDT 6A 125V
Φύλλα δεδομένων: M2T18TXW30-DA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του M2T18TXW30-DA
Αριθμός εξαρτήματος M2T18TXW30-DA Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH ROCKER SPDT 6A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16466 pcs Φύλλο δεδομένων M2T18TXW30-DA.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Στυλ λήξης PC Pin Λειτουργία διακόπτη Mom-Off-Mom
Σειρά M2 Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις -
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή 50,000 Cycles Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress - Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) -
Φωτισμός τύπο, το χρώμα - Χαρακτηριστικά Process Sealed
ηλεκτρική ζωή 25,000 Cycles Λεπτομερής περιγραφή Rocker Switch SPDT 6A (AC), 3A (DC) 125V Through Hole, Right Angle
τρέχουσα Αξιολόγηση 6A (AC), 3A (DC) Χρώμα - ενεργοποιητή / Cap Black