M2029TXW30-DC
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROCKER DPDT 6A 125V
Φύλλα δεδομένων: M2029TXW30-DC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του M2029TXW30-DC
Αριθμός εξαρτήματος M2029TXW30-DC Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH ROCKER DPDT 6A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17736 pcs Φύλλο δεδομένων M2029TXW30-DC.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Στυλ λήξης PC Pin Λειτουργία διακόπτη On-Off-Mom
Σειρά M Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις -
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή 50,000 Cycles Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress - Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) -
Φωτισμός τύπο, το χρώμα - Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals
ηλεκτρική ζωή 25,000 Cycles Λεπτομερής περιγραφή Rocker Switch DPDT 6A (AC), 3A (DC) 125V Through Hole, Right Angle
τρέχουσα Αξιολόγηση 6A (AC), 3A (DC) Χρώμα - ενεργοποιητή / Cap Red