M2023SS1W30-BA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V
Φύλλα δεδομένων: M2023SS1W30-BA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος M2023SS1W30-BA Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13479 pcs Φύλλο δεδομένων M2023SS1W30-BA.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Στυλ λήξης PC Pin Λειτουργία διακόπτη On-Off-On
Σειρά M Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 6.50mm Dia
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα M2023SS1W30-BA-RO
M2023SS1W30-BA-RO-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός τύπο, το χρώμα -
Φωτισμός Non-Illuminated Χαρακτηριστικά Black Cap
ηλεκτρική ζωή 25,000 Cycles Λεπτομερής περιγραφή Toggle Switch DPDT Panel Mount, Right Angle
τρέχουσα Αξιολόγηση 6A (AC), 3A (DC) Κύκλωμα DPDT
σινεμπλόκ Θέματος 1/4-40 ενεργοποιητής Τύπος Standard Round with Cap
ενεργοποιητή Υλικό Brass, Chrome Plated ενεργοποιητή Μήκος 13.50mm