M2022SS1W30-BA
NKK SwitchesNKK Switches
M2022SS1W30-BA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: NKK Switches
Περιγραφή προϊόντος SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V
Φύλλα δεδομένων: M2022SS1W30-BA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος M2022SS1W30-BA Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 26588 pcs Φύλλο δεδομένων M2022SS1W30-BA.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Στυλ λήξης PC Pin Λειτουργία διακόπτη On-On
Σειρά M Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 6.50mm Dia
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 360-4015
M2022SS1W30-BA-ND
M2022SS1W30-BA-RO
M2022SS1W30-BA-RO-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός τύπο, το χρώμα -
Φωτισμός Non-Illuminated Χαρακτηριστικά Black Cap
ηλεκτρική ζωή 25,000 Cycles Λεπτομερής περιγραφή Toggle Switch DPDT Panel Mount, Right Angle
τρέχουσα Αξιολόγηση 6A (AC), 4A (DC) Κύκλωμα DPDT
σινεμπλόκ Θέματος 1/4-40 ενεργοποιητής Τύπος Standard Round with Cap
ενεργοποιητή Υλικό Brass, Chrome Plated ενεργοποιητή Μήκος 13.50mm