M2022SA1W30
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V
Φύλλα δεδομένων: M2022SA1W30.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του M2022SA1W30
Αριθμός εξαρτήματος M2022SA1W30 Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5549 pcs Φύλλο δεδομένων M2022SA1W30.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Στυλ λήξης PC Pin Λειτουργία διακόπτη On-On
Σειρά M Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 6.50mm Dia
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός τύπο, το χρώμα -
Φωτισμός Non-Illuminated Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals
ηλεκτρική ζωή 25,000 Cycles Λεπτομερής περιγραφή Toggle Switch DPDT Panel Mount, Right Angle
τρέχουσα Αξιολόγηση 6A (AC), 4A (DC) Κύκλωμα DPDT
σινεμπλόκ Θέματος 1/4-40 ενεργοποιητής Τύπος Standard Round
ενεργοποιητή Υλικό Brass, Chrome Plated ενεργοποιητή Μήκος 12.27mm