M2018S3S2W30
NKK SwitchesNKK Switches
M2018S3S2W30 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: NKK Switches
Περιγραφή προϊόντος SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V
Φύλλα δεδομένων: M2018S3S2W30.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του M2018S3S2W30
Αριθμός εξαρτήματος M2018S3S2W30 Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 23654 pcs Φύλλο δεδομένων M2018S3S2W30.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Στυλ λήξης PC Pin Λειτουργία διακόπτη Mom-Off-Mom
Σειρά M Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις -
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα M2018S3S2W30-RO
M2018S3S2W30-RO-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle
Προστασία Ingress - Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) -
Φωτισμός τύπο, το χρώμα - Φωτισμός Non-Illuminated
Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals ηλεκτρική ζωή 25,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Toggle Switch SPDT Through Hole, Right Angle τρέχουσα Αξιολόγηση 6A (AC), 3A (DC)
Κύκλωμα SPDT σινεμπλόκ Θέματος Unthreaded
ενεργοποιητής Τύπος Standard Round ενεργοποιητή Υλικό Brass, Chrome Plated
ενεργοποιητή Μήκος 6.50mm