LB16SKW01-28-JB
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V
Φύλλα δεδομένων: LB16SKW01-28-JB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LB16SKW01-28-JB Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6717 pcs Φύλλο δεδομένων LB16SKW01-28-JB.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Τύπος Standard, Illuminated Στυλ λήξης Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Λειτουργία διακόπτη On-On Σειρά LB
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Square - 16.20mm² Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 50°C τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Snap-In
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 200,000 Cycles
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) 28 VAC/DC Φωτισμός τύπο, το χρώμα Incandescent, White
Χαρακτηριστικά - ηλεκτρική ζωή 100,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Pushbutton Switch SPDT Standard, Illuminated Panel Mount, Snap-In τρέχουσα Αξιολόγηση 3A (AC/DC)