KB25CKW01-12-EB
NKK SwitchesNKK Switches
KB25CKW01-12-EB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: NKK Switches
Περιγραφή προϊόντος SWITCH PUSHBUTTON DPDT 1A 125V
Φύλλα δεδομένων: KB25CKW01-12-EB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KB25CKW01-12-EB Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH PUSHBUTTON DPDT 1A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9169 pcs Φύλλο δεδομένων KB25CKW01-12-EB.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Τύπος Standard, Illuminated Στυλ λήξης Solder Lug
Λειτουργία διακόπτη On-Mom Σειρά KB
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 12.30mm Dia Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 50°C τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Front
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 100,000 Cycles
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) 12 VAC Φωτισμός τύπο, το χρώμα Incandescent, Yellow
Χαρακτηριστικά - ηλεκτρική ζωή 50,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Pushbutton Switch DPDT Standard, Illuminated Panel Mount, Front τρέχουσα Αξιολόγηση 1A (AC/DC)