KB16SKW01-5D12-JB
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V
Φύλλα δεδομένων: KB16SKW01-5D12-JB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KB16SKW01-5D12-JB Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6484 pcs Φύλλο δεδομένων KB16SKW01-5D12-JB.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Τύπος Standard, Illuminated Στυλ λήξης Solder Lug
Λειτουργία διακόπτη On-On Σειρά KB
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 12.30mm Dia Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα KB16SKW01-5D12-JB-RO
KB16SKW01-5D12-JB-RO-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 50°C
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Front Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή 100,000 Cycles Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress - Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) 12 VDC
Φωτισμός τύπο, το χρώμα LED, Amber Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 1A (AC/DC) Χρώμα - ενεργοποιητή / Cap Clear (White Filter/Diffuser)