KB16SKW01-12-CC
NKK SwitchesNKK Switches
KB16SKW01-12-CC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: NKK Switches
Περιγραφή προϊόντος SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V
Φύλλα δεδομένων: KB16SKW01-12-CC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KB16SKW01-12-CC Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14059 pcs Φύλλο δεδομένων KB16SKW01-12-CC.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Τύπος Standard, Illuminated Στυλ λήξης Solder Lug
Λειτουργία διακόπτη On-On Σειρά KB
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 12.30mm Dia Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 360-3990
KB16SKW01-12-CC-ND
KB16SKW01-12-CC-RO
KB16SKW01-12-CC-RO-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 50°C
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Front Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή 100,000 Cycles Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) 12 VAC Φωτισμός τύπο, το χρώμα Incandescent, Red
Χαρακτηριστικά - ηλεκτρική ζωή 50,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Pushbutton Switch SPDT Standard, Illuminated Panel Mount, Front τρέχουσα Αξιολόγηση 1A (AC/DC)