KB15SKW01-12-JC
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V
Φύλλα δεδομένων: KB15SKW01-12-JC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KB15SKW01-12-JC Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9796 pcs Φύλλο δεδομένων KB15SKW01-12-JC.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Τύπος Standard, Illuminated Στυλ λήξης Solder Lug
Λειτουργία διακόπτη On-Mom Σειρά KB
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 12.30mm Dia Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα KB15SKW01-12-JC-RO
KB15SKW01-12-JC-RO-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 50°C
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Front Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή 100,000 Cycles Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress - Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) 12 VAC
Φωτισμός τύπο, το χρώμα Incandescent, Red Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 1A (AC/DC) Χρώμα - ενεργοποιητή / Cap Clear (Red Filter/Diffuser)