KB06KW01-12-JB
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος INCAND PANEL INDICATOR WHT 12V
Φύλλα δεδομένων: KB06KW01-12-JB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KB06KW01-12-JB Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή INCAND PANEL INDICATOR WHT 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12385 pcs Φύλλο δεδομένων KB06KW01-12-JB.pdf
Μήκος κύματος - Peak - Τάση 12V
Οπτική γωνία - Τύπος Incandescent
Στυλ λήξης Solder Lug Σειρά KB
Ακροαματικότητα Vf (Typ), If (Max) Σχήμα κοπής πλαισίου Round
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις 0.48" (12.19mm) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Αξιολόγηση - Διαφάνεια φακού Diffused
Στυλ φακό / Μέγεθος Rectangle with Flat Top, 16.10mm x 11.60mm φακός χρώμα White
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χρώμα λάμπας White
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Incandescent Panel Indicator White Diffused 12V 60mA Rectangle with Flat Top, 16.10mm x 11.60mm Solder Lug Ρεύμα 60mA