KB01KW01-12-EB
NKK SwitchesNKK Switches
KB01KW01-12-EB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: NKK Switches
Περιγραφή προϊόντος SW PB ILLUM SQ YW/WHT SLD MOUNT
Φύλλα δεδομένων: KB01KW01-12-EB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KB01KW01-12-EB Κατασκευαστής NKK Switches
Διαθέσιμη ποσότητα 13525 pcs Φύλλο δεδομένων KB01KW01-12-EB.pdf
Μήκος κύματος - Peak - Τάση 12V
Οπτική γωνία - Τύπος Incandescent
Στυλ λήξης - Σειρά KB
Ακροαματικότητα AC Σχήμα κοπής πλαισίου Round
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις 0.48" (12.19mm) Αλλα ονόματα KB01KW01-12-EB-RO
KB01KW01-12-EB-RO-ND
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks Διαφάνεια φακού Diffused
Στυλ φακό / Μέγεθος Square with Flat Top, 11.60mm φακός χρώμα Yellow
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χρώμα λάμπας Yellow
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Incandescent Panel Indicator Yellow Diffused 12V 60mA Square with Flat Top, 11.60mm Ρεύμα 60mA