JL15SKSBFP2
NKK SwitchesNKK Switches
JL15SKSBFP2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: NKK Switches
Περιγραφή προϊόντος SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V
Φύλλα δεδομένων: JL15SKSBFP2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του JL15SKSBFP2
Αριθμός εξαρτήματος JL15SKSBFP2 Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6901 pcs Φύλλο δεδομένων JL15SKSBFP2.pdf
Στυλ λήξης PC Pin διακόπτη Ταξίδια 0.75mm
Λειτουργία διακόπτη Off-Mom Σειρά JL
Συσκευασία Tray Περίγραμμα 22.00mm x 22.00mm
Αλλα ονόματα JL15SKSBFP2-RO
JL15SKSBFP2-RO-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 50°C
Δύναμη λειτουργίας 300gf τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 1,000,000 Cycles
Προστασία Ingress - Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) 4.2 VDC
Φωτισμός τύπο, το χρώμα LED, Green Φωτισμός Illuminated
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Through Hole
Επικοινωνία Αξιολόγηση @ Τάσης 0.05A @ 24VDC Κύκλωμα SPST-NO
ενεργοποιητής Τύπος Square Button ενεργοποιητή Προσανατολισμού Top Actuated
ενεργοποιητή Υλικό Polycarbonate (PC) Μήκος ενεργοποιητή, Δεξιά γωνία -
Έδρανο Ύψος από το PCB, κάθετο 7.85mm
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
JL14PO-10
JL14PO-10
Κατασκευαστές: Panduit
Περιγραφή: LABEL INK JET PLYLFN .25 X 1.5"