FTAS00-121A5
NKK SwitchesNKK Switches
FTAS00-121A5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: NKK Switches
Περιγραφή προϊόντος TOUCH SCREEN RESISTIVE 12.1"
Φύλλα δεδομένων: 1.FTAS00-121A5.pdf2.FTAS00-121A5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FTAS00-121A5
Αριθμός εξαρτήματος FTAS00-121A5 Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή TOUCH SCREEN RESISTIVE 12.1" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1074 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FTAS00-121A5.pdf2.FTAS00-121A5.pdf
Πλάτος 0.083" (2.10mm) Τύπος Resistive
Σειρά FT Αλλα ονόματα 360-2441
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Μήκος 9.94" (252.40mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
διασύνδεση RS232, USB Ύψος 7.50" (190.60mm)
Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 12.1" (307.8mm) Λεπτομερής περιγραφή Resistive Touch Screen Overlay 12.1" (307.8mm) RS232, USB