FR02KR10P-S
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V
Φύλλα δεδομένων: FR02KR10P-S.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FR02KR10P-S
Αριθμός εξαρτήματος FR02KR10P-S Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 50884 pcs Φύλλο δεδομένων FR02KR10P-S.pdf
Δυνάμενος να πλυθεί No Αξιολόγηση τάσης 5VDC
Στυλ λήξης Gull Wing Σειρά FR02
Πίσσα 0.100" (2.54mm), Full Συσκευασία Tube
Αλλα ονόματα 360-3484
FR02KR10P-S-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
Αριθμός θέσεων 10 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 10,000 Steps
Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks Μήκος 0.393" (10.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.430" (10.92mm)
Χαρακτηριστικά - ηλεκτρική ζωή 10,000 Steps
Λεπτομερής περιγραφή Dip Switch BCD 10 Position Surface Mount Rotary with Shaft Actuator 100mA 5VDC τρέχουσα Αξιολόγηση 100mA
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Επικοινωνία Finish Gold
Υλικό σώματος Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled ενεργοποιητής Τύπος Rotary with Shaft
ενεργοποιητή Επίπεδο Raised
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FR02KR10P
FR02KR10P
Κατεβάστε: FR02KR10P.pdf
RFQ
FR02KR16P-S
FR02KR16P-S
Περιγραφή: SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 5V
Κατεβάστε: FR02KR16P-S.pdf
RFQ
FR08
FR08
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: 3M PELTOR LITE-COM PRO I
Κατεβάστε:
FR02KR16P-R
FR02KR16P-R
Κατεβάστε: FR02KR16P-R.pdf
FR02KC16P-R
FR02KC16P-R
Περιγραφή: SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V