FR01AR16PB-W-S
NKK SwitchesNKK Switches
FR01AR16PB-W-S Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: NKK Switches
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 5V
Φύλλα δεδομένων: FR01AR16PB-W-S.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FR01AR16PB-W-S Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 5V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 25129 pcs Φύλλο δεδομένων FR01AR16PB-W-S.pdf
Δυνάμενος να πλυθεί Yes Αξιολόγηση τάσης 5VDC
Στυλ λήξης PC Pin Σειρά FR01
Πίσσα 0.100" (2.54mm), Full Συσκευασία Tube
Αλλα ονόματα 360-2789
FR01AR16PB-W-S-ND
FR01AR16PBWS
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
Αριθμός θέσεων 16 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 10,000 Steps
Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks Μήκος 0.516" (13.11mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 1.104" (28.05mm)
Χαρακτηριστικά - ηλεκτρική ζωή 10,000 Steps
Λεπτομερής περιγραφή Dip Switch Hexadecimal 16 Position Panel Mount Rotary with Shaft Actuator 100mA 5VDC τρέχουσα Αξιολόγηση 100mA