BB25AB/M4G
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH PUSH DPDT 0.4VA 28V
Φύλλα δεδομένων: BB25AB/M4G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BB25AB/M4G
Αριθμός εξαρτήματος BB25AB/M4G Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH PUSH DPDT 0.4VA 28V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16235 pcs Φύλλο δεδομένων BB25AB/M4G.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 28V
Τύπος Standard Στυλ λήξης PC Pin
Λειτουργία διακόπτη On-Mom Σειρά BB
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις - Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα BB25AB/M4G-RO
BB25AB/M4G-RO-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή 50,000 Cycles Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress - Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) -
Φωτισμός τύπο, το χρώμα - Χαρακτηριστικά Antistatic
ηλεκτρική ζωή 50,000 Cycles Λεπτομερής περιγραφή Pushbutton Switch DPDT Standard Through Hole
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.4VA (AC/DC) Χρώμα - ενεργοποιητή / Cap White
Κύκλωμα DPDT ενεργοποιητής Τύπος Plunger for Cap
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BB232025R0KE
BB232025R0KE
Κατασκευαστές: Ohmite
Περιγραφή: RES CHAS MNT 25 OHM 10% 700W
Σε απόθεμα: 5823 pcs
Κατεβάστε: BB232025R0KE.pdf
RFQ
BB25AH/M4G
BB25AH/M4G
Σε απόθεμα: 17871 pcs
Κατεβάστε: BB25AH/M4G.pdf
RFQ
BB25AH
BB25AH