NZ2520SA-10.000000MHZ
NDKNDK
NDK
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: NDK
Περιγραφή προϊόντος OSC XO 10.000MHZ CMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: NZ2520SA-10.000000MHZ.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NZ2520SA-10.000000MHZ Κατασκευαστής NDK
Περιγραφή OSC XO 10.000MHZ CMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4932 pcs Φύλλο δεδομένων NZ2520SA-10.000000MHZ.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3V Τύπος TCXO
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Σειρά NZ2520SA
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Αλλα ονόματα 644-1081-1
NZ2520SA10000000MHZ
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 60°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm)
Λειτουργία Standby (Power Down) Σταθερότητα συχνότητας ±30ppm
Συχνότητα 10MHz Λεπτομερής περιγραφή 10MHz TCXO CMOS Oscillator 3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 6mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) -