NT5032BA-19.2M-NSC5118F
NDKNDK
NDK
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: NDK
Περιγραφή προϊόντος OSC TCXO 19.2MHZ 3.3V SMD
Φύλλα δεδομένων: NT5032BA-19.2M-NSC5118F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NT5032BA-19.2M-NSC5118F Κατασκευαστής NDK
Περιγραφή OSC TCXO 19.2MHZ 3.3V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15868 pcs Φύλλο δεδομένων NT5032BA-19.2M-NSC5118F.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος TCXO
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Σειρά NT5032BA
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 10-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Αλλα ονόματα 644-1290-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας - Συχνότητα 19.2MHz
Λεπτομερής περιγραφή 19.2MHz TCXO CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 6mA