NT2016SA-52MHZ-END5225A
NDKNDK
NDK
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: NDK
Περιγραφή προϊόντος OSC VCTCXO 52MHZ SMD
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NT2016SA-52MHZ-END5225A Κατασκευαστής NDK
Περιγραφή OSC VCTCXO 52MHZ SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάσης - Προμήθεια - Τύπος VCTCXO
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Σειρά NT2016SA
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή -
Αλλα ονόματα 644-1336-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm) Λειτουργία -
Σταθερότητα συχνότητας - Συχνότητα 52MHz
Λεπτομερής περιγραφή 52MHz VCTCXO Oscillator 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) -