2765E-2.457600MHZ
NDKNDK
NDK
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: NDK
Περιγραφή προϊόντος OSC XO 2.4576MHZ CMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: 2765E-2.457600MHZ.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2765E-2.457600MHZ Κατασκευαστής NDK
Περιγραφή OSC XO 2.4576MHZ CMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4957 pcs Φύλλο δεδομένων 2765E-2.457600MHZ.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Σειρά 2765E
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Αλλα ονόματα 2765E2457600MHZ
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm)
Λειτουργία Standby (Power Down) Σταθερότητα συχνότητας ±100ppm
Συχνότητα 2.4576MHz Λεπτομερής περιγραφή 2.4576MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 30mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 30µA