MVAC400-12AF
Murata Power SolutionsMurata Power Solutions
MVAC400-12AF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Power Solutions
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 2X12V 5V 250W
Φύλλα δεδομένων: MVAC400-12AF.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 558 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 558 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MVAC400-12AF
Αριθμός εξαρτήματος MVAC400-12AF Κατασκευαστής Murata Power Solutions
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 2X12V 5V 250W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 558 pcs Φύλλο δεδομένων MVAC400-12AF.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 5V
Τάσης - Έξοδος 2 12V Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 5.00" L x 3.00" W x 1.20" H (127.0mm x 76.2mm x 30.0mm)
Σειρά MVAC400 Ισχύς (Watts) 250W (400W Forced Air)
Αλλα ονόματα 811-2721
MVAC40012AF
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 3 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Απαιτείται ελάχιστο φορτίο -
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 3 Output 12V 12V 5V 33.3A, 1A, 2A 90 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 33.3A, 1A, 2A