MGJ2D121505SC
Murata Power SolutionsMurata Power Solutions
MGJ2D121505SC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Power Solutions
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 15V -5V 2W
Φύλλα δεδομένων: MGJ2D121505SC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MGJ2D121505SC
Αριθμός εξαρτήματος MGJ2D121505SC Κατασκευαστής Murata Power Solutions
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V -5V 2W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15571 pcs Φύλλο δεδομένων MGJ2D121505SC.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -5V
Τάσης - Υλοποίηση 1 15V Τάσης - Απομόνωση 5.2kV
Τάση - Εισόδου (Min) 10.8V Τάση - Εισόδου (Max) 13.2V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 0.77" L x 0.39" W x 0.50" H (19.7mm x 10.0mm x 12.7mm)
Σειρά MGJ2 Ισχύς (Watts) 2W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 7-SIP Module, 5 Leads
Αλλα ονόματα 811-3001-5 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά SCP
Αποδοτικότητα 80% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -5V 80mA, 40mA 10.8V - 13.2V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 80mA, 40mA Χαρακτηριστικά ελέγχου -