CF350-A48C
Murata Power SolutionsMurata Power Solutions
CF350-A48C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Power Solutions
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 48V 350W
Φύλλα δεδομένων: CF350-A48C.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CF350-A48C
Αριθμός εξαρτήματος CF350-A48C Κατασκευαστής Murata Power Solutions
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V 350W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4073 pcs Φύλλο δεδομένων CF350-A48C.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 48V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 6.80" L x 3.86" W x 1.40" H (172.7mm x 98.0mm x 35.6mm)
Σειρά - Ισχύς (Watts) 350W
Αλλα ονόματα 811-1962 Θερμοκρασία λειτουργίας -5°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Απαιτείται ελάχιστο φορτίο -
Αποδοτικότητα 87% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 7.2A 85 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 7.2A εγκρίσεις CE, cUR