12LRS153C
Murata Power SolutionsMurata Power Solutions
12LRS153C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 12LRS153C
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Power Solutions
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 15UH 3A 70 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: 12LRS153C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 12LRS153C
Αριθμός εξαρτήματος 12LRS153C Κατασκευαστής Murata Power Solutions
Περιγραφή FIXED IND 15UH 3A 70 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 102477 pcs Φύλλο δεδομένων 12LRS153C.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.413" Dia (10.50mm)
θωράκιση Shielded Σειρά 1200LRS
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα 811-2077 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz
Επαγωγή 15µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.335" (8.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 15µH Shielded Wirewound Inductor 3A 70 mOhm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 70 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 3A