XRCPB25M000F2P00R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
XRCPB25M000F2P00R0 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CRYSTAL 25.0000MHZ 6PF SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.XRCPB25M000F2P00R0.pdf2.XRCPB25M000F2P00R0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος XRCPB25M000F2P00R0 Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CRYSTAL 25.0000MHZ 6PF SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 285006 pcs Φύλλο δεδομένων 1.XRCPB25M000F2P00R0.pdf2.XRCPB25M000F2P00R0.pdf
Τύπος MHz Crystal Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Σειρά XRCPB Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead
Αλλα ονόματα 490-13434-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
Τρόπος λειτουργίας Fundamental τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Χωρητικότητα φορτίου 6pF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.020" (0.50mm) Ανοχή συχνότητας ±20ppm
Σταθερότητα συχνότητας ±20ppm Συχνότητα 25MHz
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 150 Ohms Λεπτομερής περιγραφή 25MHz ±20ppm Crystal 6pF 150 Ohms 4-SMD, No Lead