XRCMD32M000FXP54R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
XRCMD32M000FXP54R0 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CRYSTAL 32.0000MHZ 6PF SMD
Φύλλα δεδομένων: XRCMD32M000FXP54R0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος XRCMD32M000FXP54R0 Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CRYSTAL 32.0000MHZ 6PF SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 171060 pcs Φύλλο δεδομένων XRCMD32M000FXP54R0.pdf
Τύπος MHz Crystal Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Σειρά XRCMD Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead
Αλλα ονόματα 490-16121-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Τρόπος λειτουργίας Fundamental τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Χωρητικότητα φορτίου 6pF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.013" (0.33mm) Ανοχή συχνότητας ±35ppm
Σταθερότητα συχνότητας ±20ppm Συχνότητα 32MHz
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 80 Ohms Λεπτομερής περιγραφή 32MHz ±35ppm Crystal 6pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead