SFVLF10M7LF00-B0
Murata ElectronicsMurata Electronics
SFVLF10M7LF00-B0 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FILTER 10.7MHZ 25KHZ BAND RADIAL
Φύλλα δεδομένων: SFVLF10M7LF00-B0.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SFVLF10M7LF00-B0 Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FILTER 10.7MHZ 25KHZ BAND RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4780 pcs Φύλλο δεδομένων SFVLF10M7LF00-B0.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.118" W (7.00mm x 3.00mm) Σειρά CERAFIL®, SFVLF
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 3-SIP, 2.50mm pitch
Αλλα ονόματα 490-4712
SFVLF10M7LF00B0
τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Απώλεια εισαγωγής 5.5dB Αντίσταση 330 Ohm
Ύψος (Max) 0.354" (9.00mm) Συχνότητα 10.7MHz Center
Τύπος φίλτρου FM εύρος ζώνης 25kHz