SFTLF10M7GA00-B0
Murata ElectronicsMurata Electronics
SFTLF10M7GA00-B0 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FILTER 10.7MHZ 230KHZ BAND RADIA
Φύλλα δεδομένων: SFTLF10M7GA00-B0.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SFTLF10M7GA00-B0 Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FILTER 10.7MHZ 230KHZ BAND RADIA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4603 pcs Φύλλο δεδομένων SFTLF10M7GA00-B0.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.118" W (7.00mm x 3.00mm) Σειρά CERAFIL®, SFTLF
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 3-SIP, 2.50mm pitch
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Απώλεια εισαγωγής 6dB
Αντίσταση 330 Ohm Ύψος (Max) 0.283" (7.20mm)
Συχνότητα 10.7MHz Center Τύπος φίλτρου FM
εύρος ζώνης 230kHz