SFELF10M7FAA0-A0
Murata ElectronicsMurata Electronics
SFELF10M7FAA0-A0 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FILTER 10.7MHZ 280KHZ BAND RADIA
Φύλλα δεδομένων: 1.SFELF10M7FAA0-A0.pdf2.SFELF10M7FAA0-A0.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SFELF10M7FAA0-A0 Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FILTER 10.7MHZ 280KHZ BAND RADIA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5385 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SFELF10M7FAA0-A0.pdf2.SFELF10M7FAA0-A0.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.118" W (7.00mm x 3.00mm) Σειρά CERAFIL®, SFELF
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 3-SIP, 2.50mm pitch
Αλλα ονόματα 490-8570-1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Απώλεια εισαγωγής 2.5dB Αντίσταση 330 Ohm
Ύψος (Max) 0.283" (7.20mm) Συχνότητα 10.7MHz Center
Τύπος φίλτρου FM εύρος ζώνης 280kHz