SFELA10M7DF00-B0
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FILTER 10.7MHZ 175KHZ BANDWIDTH
Φύλλα δεδομένων: 1.SFELA10M7DF00-B0.pdf2.SFELA10M7DF00-B0.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SFELA10M7DF00-B0 Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FILTER 10.7MHZ 175KHZ BANDWIDTH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5264 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SFELA10M7DF00-B0.pdf2.SFELA10M7DF00-B0.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.118" W (7.00mm x 3.00mm) Σειρά CERAFIL®, SFELF
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 3-SIP, 2.50mm pitch
Αλλα ονόματα 490-1233
SFE10.7MA19
τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Απώλεια εισαγωγής 3dB Αντίσταση 470 Ohm
Ύψος (Max) 0.354" (9.00mm) Συχνότητα 10.7MHz Center
Τύπος φίλτρου FM εύρος ζώνης 175kHz