RPER72A331K2P1B03B
Murata ElectronicsMurata Electronics
RPER72A331K2P1B03B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 330PF 100V X7R RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.RPER72A331K2P1B03B.pdf2.RPER72A331K2P1B03B.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RPER72A331K2P1B03B Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP CER 330PF 100V X7R RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4412 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RPER72A331K2P1B03B.pdf2.RPER72A331K2P1B03B.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Σειρά RPE
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 490-3784
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style Formed Leads - Kinked
μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.197" (5.00mm) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 330pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial χωρητικότητα 330pF