RPER71H154K2P1C03B
Murata ElectronicsMurata Electronics
RPER71H154K2P1C03B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.15UF 50V X7R RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.RPER71H154K2P1C03B.pdf2.RPER71H154K2P1C03B.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RPER71H154K2P1C03B Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP CER 0.15UF 50V X7R RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5697 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RPER71H154K2P1C03B.pdf2.RPER71H154K2P1C03B.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.124" W (5.00mm x 3.15mm) Σειρά RPE
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Formed Leads - Kinked μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.197" (5.00mm)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 0.15µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial
χωρητικότητα 0.15µF εφαρμογές General Purpose