RDER72H474MUB1C13B
Murata ElectronicsMurata Electronics
RDER72H474MUB1C13B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.47UF 500V X7R RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.RDER72H474MUB1C13B.pdf2.RDER72H474MUB1C13B.pdf3.RDER72H474MUB1C13B.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RDER72H474MUB1C13B Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP CER 0.47UF 500V X7R RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" L x 0.303" W (12.50mm x 7.70mm) Σειρά RDE
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 490-3806
RDER72H474MUK1C13B
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style Straight
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.236" (6.00mm) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 0.47µF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R Radial χωρητικότητα 0.47µF