RDER71H331K0P1H03B
Murata ElectronicsMurata Electronics
RDER71H331K0P1H03B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 330PF 50V X7R RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.RDER71H331K0P1H03B.pdf2.RDER71H331K0P1H03B.pdf3.RDER71H331K0P1H03B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RDER71H331K0P1H03B Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP CER 330PF 50V X7R RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" L x 0.098" W (4.00mm x 2.50mm) Σειρά RDE
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 490-8837
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style Formed Leads
μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.236" (6.00mm) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 330pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial χωρητικότητα 330pF