RCER72A684K2DBH03A
Murata ElectronicsMurata Electronics
RCER72A684K2DBH03A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.68UF 100V X7R RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.RCER72A684K2DBH03A.pdf2.RCER72A684K2DBH03A.pdf3.RCER72A684K2DBH03A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RCER72A684K2DBH03A Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP CER 0.68UF 100V X7R RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.217" L x 0.124" W (5.50mm x 3.15mm) Σειρά RCE
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 490-7609-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style Straight
μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.157" (4.00mm) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 0.68µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial χωρητικότητα 0.68µF