PTGLASARR27M1B51A0
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 0.27OHM DISC
Φύλλα δεδομένων: 1.PTGLASARR27M1B51A0.pdf2.PTGLASARR27M1B51A0.pdf3.PTGLASARR27M1B51A0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PTGLASARR27M1B51A0 Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή PTC RESET FUSE 0.27OHM DISC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάσης - Max 16V Τύπος Ceramic
Πάχος (Max) - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.398" Dia x 0.138" T (10.10mm x 3.50mm)
Σειρά POSISTOR®, PTGL Αντοχή - 25 ° C (Τύπος) 270 mOhms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία -
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.591" (15.00mm)
Λεπτομερής περιγραφή Ceramic PTC Resettable Fuse 16V 1.025A Ih Through Hole Radial, Disc Τρέχουσες - Trip (It) 1.9A
Τρέχουσες - Max 8A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 1.025A