PTGL7SAS2R7K2B51B0
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 2.7OHM DISC
Φύλλα δεδομένων: 1.PTGL7SAS2R7K2B51B0.pdf2.PTGL7SAS2R7K2B51B0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PTGL7SAS2R7K2B51B0 Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή PTC RESET FUSE 2.7OHM DISC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 127650 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PTGL7SAS2R7K2B51B0.pdf2.PTGL7SAS2R7K2B51B0.pdf
Τάσης - Max 30V Τύπος Ceramic
Πάχος (Max) - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" Dia x 0.138" T (7.30mm x 3.50mm)
Σειρά POSISTOR®, PTGL Αντοχή - 25 ° C (Τύπος) 2.7 Ohms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία -
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.484" (12.30mm)
Λεπτομερής περιγραφή Ceramic PTC Resettable Fuse 30V 425mA Ih Through Hole Radial, Disc Τρέχουσες - Trip (It) 565mA
Τρέχουσες - Max 4.5A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 425mA