PTGL05AS3R9K2B51B0
Murata ElectronicsMurata Electronics
PTGL05AS3R9K2B51B0 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 30V 340MA RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.PTGL05AS3R9K2B51B0.pdf2.PTGL05AS3R9K2B51B0.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PTGL05AS3R9K2B51B0 Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή PTC RESET FUSE 30V 340MA RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 197447 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PTGL05AS3R9K2B51B0.pdf2.PTGL05AS3R9K2B51B0.pdf
Τάσης - Max 30V Τύπος Ceramic
Πάχος (Max) - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.217" Dia x 0.138" T (5.50mm x 3.50mm)
Σειρά POSISTOR®, PTGL Αντοχή - 25 ° C (Τύπος) 3.9 Ohms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Αλλα ονόματα 490-3965
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.413" (10.50mm) Λεπτομερής περιγραφή Ceramic PTC Resettable Fuse 30V 340mA Ih Through Hole Radial, Disc
Τρέχουσες - Trip (It) 452mA Τρέχουσες - Max 3.5A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 340mA εγκρίσεις UL