PTGL05AR151H8P52B0
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 265V 35MA RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.PTGL05AR151H8P52B0.pdf2.PTGL05AR151H8P52B0.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PTGL05AR151H8P52B0 Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή PTC RESET FUSE 265V 35MA RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 122572 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PTGL05AR151H8P52B0.pdf2.PTGL05AR151H8P52B0.pdf
Τάσης - Max 265V Τύπος Ceramic
Πάχος (Max) - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" Dia x 0.236" T (6.00mm x 6.00mm)
Σειρά POSISTOR®, PTGL Αντοχή - 25 ° C (Τύπος) 150 Ohms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 60°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.472" (12.00mm)
Λεπτομερής περιγραφή Ceramic PTC Resettable Fuse 265V 35mA Ih Through Hole Radial, Disc Τρέχουσες - Trip (It) 65mA
Τρέχουσες - Max 200mA Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 35mA