PTGL04AS100K2N51B0
Murata ElectronicsMurata Electronics
PTGL04AS100K2N51B0 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 30V 122MA RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.PTGL04AS100K2N51B0.pdf2.PTGL04AS100K2N51B0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PTGL04AS100K2N51B0 Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή PTC RESET FUSE 30V 122MA RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 212659 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PTGL04AS100K2N51B0.pdf2.PTGL04AS100K2N51B0.pdf
Τάσης - Max 30V Τύπος Ceramic
Πάχος (Max) - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" Dia x 0.138" T (4.50mm x 3.50mm)
Σειρά POSISTOR®, PTGL Αντοχή - 25 ° C (Τύπος) 10 Ohms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Αλλα ονόματα 490-3963
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.551" (14.00mm) Λεπτομερής περιγραφή Ceramic PTC Resettable Fuse 30V 122mA Ih Through Hole Radial, Disc
Τρέχουσες - Trip (It) 240mA Τρέχουσες - Max 1.5A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 122mA εγκρίσεις -