PRF18BB471QS5RB
Murata ElectronicsMurata Electronics
PRF18BB471QS5RB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος THERMISTOR PTC 470 OHM 50% 0603
Φύλλα δεδομένων: 1.PRF18BB471QS5RB.pdf2.PRF18BB471QS5RB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
8000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PRF18BB471QS5RB Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή THERMISTOR PTC 470 OHM 50% 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 234206 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PRF18BB471QS5RB.pdf2.PRF18BB471QS5RB.pdf
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0603 (1608 Metric) Σειρά POSISTOR® PRF18/21
αντίσταση Ανοχή ±50% Αντοχή στους 25 ° C 470 Ohms
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric)
Αλλα ονόματα 490-17922-2
PRF18BB471QS5RB-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 140°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή PTC Thermistor 470 Ohms 0603 (1608 Metric)