PLT5BPH5013R1SNL
Murata ElectronicsMurata Electronics
PLT5BPH5013R1SNL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CMC 1.8A 2LN 500OHM SMD AEC-Q200
Φύλλα δεδομένων: PLT5BPH5013R1SNL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PLT5BPH5013R1SNL Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CMC 1.8A 2LN 500OHM SMD AEC-Q200 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 81149 pcs Φύλλο δεδομένων PLT5BPH5013R1SNL.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 80V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm) Σειρά PLT5BPH
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση Vertical, 4 PC Pad Αλλα ονόματα 490-10979-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C Αριθμός Γραμμών 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 500 Ohms @ 10MHz Ύψος (Max) 0.197" (5.00mm)
Τύπος φίλτρου - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 500 Ohms @ 10MHz 1.8A DCR 22.1 mOhm Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 22.1 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 1.8A εγκρίσεις -