PLH10AS1612R1P2B
Murata ElectronicsMurata Electronics
PLH10AS1612R1P2B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος COMMON MODE CHOKE 2.1A 2LN TH
Φύλλα δεδομένων: 1.PLH10AS1612R1P2B.pdf2.PLH10AS1612R1P2B.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PLH10AS1612R1P2B Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή COMMON MODE CHOKE 2.1A 2LN TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4249 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PLH10AS1612R1P2B.pdf2.PLH10AS1612R1P2B.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 300V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" L x 0.630" W (18.00mm x 16.00mm) Σειρά PLH10
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Vertical, 4 PC Pin Αλλα ονόματα 490-8494
PLH10AS1612R1P2B-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 60°C Αριθμός Γραμμών 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος (Max) 0.689" (17.50mm)
Τύπος φίλτρου Power Line Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2.1A DCR 80 mOhm Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 80 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 2.1A εγκρίσεις -