NTPAA5R1LD6A0
Murata ElectronicsMurata Electronics
NTPAA5R1LD6A0 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος ICL 5.1 OHM 15% 2.5A 10MM
Φύλλα δεδομένων: 1.NTPAA5R1LD6A0.pdf2.NTPAA5R1LD6A0.pdf3.NTPAA5R1LD6A0.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NTPAA5R1LD6A0
Αριθμός εξαρτήματος NTPAA5R1LD6A0 Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή ICL 5.1 OHM 15% 2.5A 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Ανοχή ±15% Σειρά NTPAA
R25 ° C 5.1 Ohms Συσκευασία Tape & Box (TB)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Διάμετρος 0.394" (10mm)
Λεπτομερής περιγραφή Inrush Current Limiter 5.1 Ohms ±15% 2.5A 0.394" (10mm) Ρεύμα - Σταθερή μέλος Max 2.5A