NTPA74R0LB1A0
Murata ElectronicsMurata Electronics
NTPA74R0LB1A0 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος ICL 4 OHM 15% 2.3A 7MM
Φύλλα δεδομένων: 1.NTPA74R0LB1A0.pdf2.NTPA74R0LB1A0.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NTPA74R0LB1A0
Αριθμός εξαρτήματος NTPA74R0LB1A0 Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή ICL 4 OHM 15% 2.3A 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5608 pcs Φύλλο δεδομένων 1.NTPA74R0LB1A0.pdf2.NTPA74R0LB1A0.pdf
Ανοχή ±15% Σειρά NTPA7
R25 ° C 4 Ohms Συσκευασία Tape & Box (TB)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Διάμετρος 0.276" (7mm)
Λεπτομερής περιγραφή Inrush Current Limiter 4 Ohms ±15% 2.3A 0.276" (7mm) Ρεύμα - Σταθερή μέλος Max 2.3A