NTPA5220LB1A0
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος ICL 22 OHM 15% 2.5A 5MM
Φύλλα δεδομένων: NTPA5220LB1A0.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NTPA5220LB1A0
Αριθμός εξαρτήματος NTPA5220LB1A0 Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή ICL 22 OHM 15% 2.5A 5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5095 pcs Φύλλο δεδομένων NTPA5220LB1A0.pdf
Ανοχή ±15% Σειρά NTPA5
R25 ° C 22 Ohms Συσκευασία Tape & Box (TB)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Διάμετρος 0.197" (5mm)
Λεπτομερής περιγραφή Inrush Current Limiter 22 Ohms ±15% 2.5A 0.197" (5mm) Ρεύμα - Σταθερή μέλος Max 2.5A