NFZ32BW210HN11L
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFZ32BW210HN11L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 21 OHM 2SMD 1LN
Φύλλα δεδομένων: NFZ32BW210HN11L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NFZ32BW210HN11L Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FERRITE BEAD 21 OHM 2SMD 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 406585 pcs Φύλλο δεδομένων NFZ32BW210HN11L.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά EMIFIL®, NFZ32BW
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, Flat Lead Αλλα ονόματα 490-9316-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 21 Ohms @ 1MHz Ύψος (Max) 0.067" (1.70mm)
Τύπος φίλτρου - Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 120 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 1.55A